Országos Evangélizáció

Szeretettel hívogatunk mindenkit az idei országos evangélizációra, mely a Budapest-Deák téri evangélikus templomban lesz.

Esemény megnevezése:
Időpont: 2012. 10. 13.
mikortól: 10:00 meddig: 16:00
Helyszín: Budapest, Deák téri ev. templom
Esemény hozzáadása a naptárhoz vCal
iCal

OrszEvang

Hazatérés

országos evangelizáció

„Összegyűjtö

m őket a föld pereméről…” Jeremiás 31,8

Budapest, Deák téri evangélikus templom -  20102. október 13. szombat 10–16 óra

0   • Hívogató a templom előtt – Evangélikus Központi Fúvósegyüttes Johann Gyula vezetésével

09:45   • Éneklés

10:00   • Köszöntés, ima – Szemerei János

• Igehirdetés    Hazatérés (Jer 31,7–9) – Orbán Attila

• Tanúságtétel – Miért jöttünk Magyarországra?
                        Firmita és Laetitia nővérek a németországi Darmstadtból
                        Avi Snyder missziorárius (USA)

11:30   • Szekciók, kerekasztal-beszélgetések

Ne félj! – versek Isten kertjéből Badin Ádám és Burovincz Laura (cselló) előadásában (a gimnázium díszterme)
                        Az egyház megtérése – Dr. Garádi Péter (gyülekezeti terem)
                        A család megtérése – Dr. Sallai János  családterapeuta (klub)
                        Hol a föld pereme? A templomkapuban? – Deák László (a gimnázium 12-es tanterme)
                        Hogyan beszélgethetek Istennel? – Dr. Győri Józsefné Dr. Drenyovszky Irén (a templom sekrestyéje)

Zsidók Jézusért – Avi Snyder, Tar Kata (tornaterem)
                        Miért jöttünk Magyarországra? – Firmita és Laetitia nővérek (udvarról nyíló klub)
                        A lelkigondozás kérdései – Bakay Beatrix (gyülekezeti kisterem)
                        Bibliakör – Orbán Attila (templom)
                        Bibliakör – Endreffy Géza (alagsori tornaterem)

12:45   • Ebédszünet (az egyház szerény vendéglátást biztosít)

14:00   • Tanúságtétel     – Szemerédi Bernadett színművész (ének)
                        Az első és a második kopernikuszi fordulat – Prof. Dr. Kellermayer Miklós sejtkutató

15:00   • Igehirdetés     – Meghalt és feltámadott, elveszett és megtaláltatott (Lk 15,32) – Ittzés István
                        úrvacsora

Gyermekfoglalkozás lesz a Kisdeák Evangélikus Óvoda termeiben, a Gyermek- és Ifjúsági Osztály munkatársainak vezetésével. A 2–6 éveseknek a második emeleten,  a 7–12 éveseknek az első emeleten.

Az alkalomra mindenkit szeretettel vár a Magyarországi Evangélikus Egyház Missziói Bizottsága.