Események

Event Ökumenikus imahét (Dunaegyháza, kezdet: 2013. január 20., 11:00, vég: 2013. január 27., 12:00)
Több, mint 100 éve tart a törekvés, hogy a Krisztusban hívők imaközösségben fordulnak Isten felé, teremtse meg köztünk az egységet. Dunaegyházán is hagyománya van annak, hogy a világszerte januárban megtartott alkalom sorozatba bekapcsolódunk.
News Item Hírek az ökumenikus imahétről

Event Ökumenikus imahét (Dunaegyháza, evangélikus gyülekezeti terem, kezdet: 2014. január 21., 18:00, vég: 2014. január 21., 19:00)
Hát részekre szakítható-e Krisztus? Idén a kanadai keresztyén közösségek állították össze az egyetemes imahét liturgiáját, amiben jelentős szerepet kapott az őslakosok és a bevándorolt különböző nemzetiségek gondolatvilága is. Országszerte sok száz templomban gyülekeznek a lelki közösség megtapasztalására vágyók, hogy kifejezzék a sok ellentét ellenére megvalósuló lényegbeli egységet.